↑ לחזור אל המדריך

הדפס עמוד זה

הקדמה

הקדמה

"ידיעת המחלה – חצי רפואה" (פתגם המיוחס לרמב"ם)

 

על מנת לפתור בעיה, צריך קודם כל להכיר אותה בצורה מספקת, להבין איך היא עובדת ומה הסיבה להיווצרותה. רק אז ניתן להבין את ההקשרים העמוקים שלה ואת אפשרויות הטיפול בה.

עקב כך, למרות שהמטרה העיקרית של מדריך זה הוא להיות פרקטי ומעשי, שני הפרקים הראשונים של מדריך יתמקדו במידע תיאורטי. בפרק הראשון אתמקד במהות הטחורים ובסיבה להיווצרותם. תלמדו להכיר את התפתחות המחלה ואת שלביה השונים, כמו גם את הגורמים העיקריים האחראים להתפתחותה.

הפרק השני של מדריך זה יתמקד באפשרויות הטיפול השונות הקיימות לטחורים. לאחר שאסקור מקרוב את סוגי הפתרונות הקיימים בשוק ואחלק אותם לקטגוריות, אנסה לעשות סדר בדברים – מה היתרונות והחסרונות של כל אחד מהם.

 

בשני הפרקים האחרונים אנו נגיע למדריך המעשי:

בפרק השלישי אחלוק אתכם קודם כל דרכים פשוטות ואמצעים זולים ונגישים, בהם תוכלו להשתמש מיידית להקלת הכאבים ולמזעור הטחורים. לא אחלוק אתכם רק שיטת טיפול אחת, אלא כמה אלטרנטיבות, שכן כל אחד מאתנו שונה והגוף שלו מגיב בצורה שונה לחומרים שונים, מסיבה זו אציע לכם מספר טכניקות שונות, מהם תוכלו לבחור את המתאימה והנוחה לכם.

בפרק הרביעי אציג בפניכם תוכנית פשוטה לביצוע כיצד לרפא את הטחורים לצמיתות, ולגרום להם שלא להתפתח שוב לעולם. יהיה עליכם לאמץ כמה הרגלים פשוטים, ותוך זמן קצר (לרוב כמה שבועות, אם כי זה משתנה מאוד מאדם לאדם) תמצאו את עצמכם משוחררים מהטחורים לתמיד ומלאי חיים חדשים!

 

אם אתם מסוקרנים, אתם יכולים לדפדף קדימה על מנת לעיין בחלק המעשי, אך לפני שתתחילו ליישם את מה שלמדתם – חובה לקרוא ולהבין גם את החלק התיאורטי. רק כך תהיה לפניכם התמונה המלאה, ורק כך תוכלו להפעיל שיקול דעת איזה משקל לתת לכל חלק וחלק במדריך המעשי.

הבה נתחיל עם המידע הבסיסי.

 

<<< הפרק הקודם: תוכן העניינים

הפרק הבא: פרק 1: מידע בסיסי על טחורים >>>

קישור קבוע למאמר הזה: http://www.tchorim.com/%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a/%d7%94%d7%a7%d7%93%d7%9e%d7%94/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *