↑ לחזור אל המדריך

הדפס עמוד זה

פרק 6: תכשירים להרגעה מיידית

טיפול בטחורים – עזרה ראשונה להקלה מיידית

בקטגוריה זו נכללים כל סוגי הקרמים והמשחות שכולנו מכירים, הן הטבעיים והן הלא טבעיים. חלקם ניתנים ללא מרשם וחלקם חריפים יותר ומחייבים מרשם רופא.

תכשירים להרגעה מיידית – נועדו להרגעה מיידית, וזה היתרון הגדול שלהם. כמו כדורי אקמול ואופטלגין וכל משככי הכאבים, הם פועלים מהר, הם מתמודדים יפה עם הסימפטומים, משככים את הכאב, מורידים את תחושת הגרד, יש מהם שאפילו מכווצים את הטחורים בחזרה לצורתם הטבעית, וממש מחזירים את התחושה הנעימה של חיים נורמאליים למשך מספר שעות או יותר.

החיסרון הגדול שלהם הוא העובדה שהם נועדו רק להרגעה זמנית ולא יותר, הם לא מטפלים בגורמים לבעיה, הם לא באמת מרפאים את הטחורים, ויתרה מזו, הם אפילו לא מעכבים את התפתחות הטחורים והחמרתם. הם פשוט מעניקים חופש זמני מהכאב. אני לא צריך לספר לכם שברגע שהתכשיר או הקרם נספג, האפקט נגמר, הכאבים חוזרים ו… הקרם נמרח בשנית.

חיים תלויי קרמים ומשחות הם חיי עבדות מפרכים. מי שממליץ לכם כפתרון ארוך טווח לנסות עוד קרם ועוד משחה ועוד תכשיר – בעצם ממליץ לכם לרוץ אחרי הרוח, ובכך להשלים עם החיים המיוסרים, להיות תלויים בתרופות כל ימי חייכם, ולהמשיך להיות לקוח זהב של יצרני התרופות. בעצם, אם תחשבו על כך, מנקודת מבטה של תעשיית התרופות, המצב הזה הוא דווקא אידיאלי. למה להם לחפש פתרון לטווח ארוך – אם הם מרוויחים מכל יום שאתה עדיין סובל וזקוק להם?

השורה התחתונה היא: אין שום קרם או משחה בעולם שמטפל בגורמים של הטחורים. הם מטפלים רק בסימפטומים. וכל עוד הגורמים קיימים – הסימפטומים יחזרו שוב ושוב. לא משנה כמה פעמים תנסו.

אני לא אומר שיש דבר שלילי בפתרון זמני. אין ספק שכל עוד יש לכם כאבים והתרופות הללו מקלים עליכם, אין טוב יותר מהשימוש בהם! אני רוצה רק שתזכרו שבזמן שאתם מרוויחים את ההקלה הזמנית, עליכם להמשיך לחפש – במקביל – פתרון לטווח ארוך. כדי שביום מן הימים תוכלו לחזור לחיים רגילים ונורמאליים בלי צורך בתרופות ותכשירים.

אבל מכיוון שאני כל כך לא אוהב את יצרני התרופות שמעודדים את הסובלים מטחורים להיות תלויים בהם ולרכוש את המצאותיהם הגאוניות במאות שקלים, לכן בפרק הבא אני רוצה להראות לכם, שעל מנת להשיג הקלה מיידית אין צורך בכלל בתרופות ובכימיקלים. האם לא חבל לבזבז כסף על דברים שאתה יכול להכין במו ידיך?

תבינו דבר פשוט: טחורים הם לא מחלה הנגרמת מחיידקים, אין צורך באנטיביוטיקה ואין צורך במתכונים רפואיים סודיים. האמינו לי, כמעט כל המרכיבים הפעילים ברוב התרופות, הפורמולות והמשחות בתעשייה זו – נמצאים בכמויות אפקטיביות בחומרים ביתיים רגילים, אותם תוכלו להכין בבית לבד, ולהשיג תוצאות אפילו טובות יותר מהתכשירים היקרים.

 

 

<<< הפרק הקודם: פרק 5: סוגי הפתרונות לטחורים

הפרק הבא: פרק 7: ניתוחים וטיפולים כירורגיים >>>

קישור קבוע למאמר הזה: http://www.tchorim.com/%d7%94%d7%9e%d7%93%d7%a8%d7%99%d7%9a/%d7%a4%d7%a8%d7%a7-6-%d7%aa%d7%9b%d7%a9%d7%99%d7%a8%d7%99%d7%9d-%d7%9c%d7%94%d7%a8%d7%92%d7%a2%d7%94-%d7%9e%d7%99%d7%99%d7%93%d7%99%d7%aa/

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *